חודשיים עבודות שירות לנאשם שתקף ברמנית באולם אירועים בשל שיקולי שיקום

הנאשם הורשע, בהתאם להודאתו בעובדות כתב האישום המתוקן, בביצוע עבירת תקיפה הגורמת חבלה של ממש ועבירת חבלה חמורה. מעובדות כתב האישום המתוקן עלה כי ביום 13/01/17 בשעה 03:00 בזמן חתונה, ביקש הנאשם מהמתלוננת שעבדה כברמנית באולם "ארבע עונות" כי תיגש עמו הצידה על מנת לשוחח. לאור סירובה לעשות כן, תקף הנאשם את המתלוננת בכך שמשך בשערות ראשה ודחף אותה לרצפת האולם.

הנאשם הודה בביצוע העבירות אך טען כי לא זוכר את כל פרטי האירוע מאחר ושתה לשוכרה באירוע של חבר, והצטער על התנהגותו. נטען כי למחרת האירוע, יצר הנאשם קשר עם אחיה של המתלוננת על מנת להביע חרטה, אולם האח סירב לקבל את ההתנצלות. לאור הודאת הנאשם כי ביצע את מעשיו תחת השפעת אלכוהול, שולב בקבוצה טיפולית ודווח כי הינו משתף פעולה באופן מלא.

בית המשפט ציין כי אין מחלוקת כי העבירות עליהן נותן הנאשם את הדין הן עבירות חמורות. אך לאור הודאתו ולקיחת האחריות על ביצוע העבירות, לנוכח אורח חייו הנורמטיבי וסיכויי שיקומו, קבע בית המשפט כי ניתן לסטות לקולא ממתחם העונש ההולם, וגזר עליו חודשיים עבודות שירות, הפעלת מאסר מותנה בחופף, מאסר מותנה ופיצוי בסך 5,000 ₪ למתלוננת.

להורדת הקובץ לחץ כאן 2019-04-17T07:31:35+03:00